ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5315569
nr 531 5569
Empire, Etikettmärkt P G Bylander, Göteborg, höjd: 230 Proviniens Hotell Malmen [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
måndag 30 juni 2008
kl 16:46:30
Karl Johanstil/Empir
Senempiren